Int no. #209013
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Eliseo C 644
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 15:33)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Eliseo C 644 |
| Model | Eliseo C 644 |
| Eerste registratie | 07/2023 |
| Kilometerstand | 8.900 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.360 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Radio en geluid | Radio |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Tuttlingen
Postcode: 78532
Afstand:
... km
Int no. #209013
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Eliseo C 644
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 15:33)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.