Int no. #230211
Actief
Bürstner Lineo C 590
Bezig met laden ...
(do 28-05-2026, 09:57)
Beschikbaarheid: 30. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Lineo |
| Model | C 590 |
| Eerste registratie | 03/2023 |
| Kilometerstand | 10.200 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.900 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ISOFIX | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lithium accu incl. en poster, nieuwe waterpomp in watertank
Locatie
Duitsland, Hagen
Postcode: 58093
Afstand:
... km
Int no. #230211
Actief
Bürstner Lineo C 590
Bezig met laden ...
(do 28-05-2026, 09:57)
Beschikbaarheid: 30. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.