Int no. #218929
In onderhandeling
Bürstner Lyseo T 744
Einde veiling: wo 29-04-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Lyseo T |
| Model | 744 |
| Eerste registratie | 10/2018 |
| Kilometerstand | 36.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.850 kg |
| Lengte in mm | 7.440 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Radio en geluid | Radio |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Quickborn
Postcode: 25451
Afstand:
... km
Int no. #218929
In onderhandeling
Bürstner Lyseo T 744
Einde veiling: wo 29-04-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.