Int no. #232396
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Lyseo TD 690 G Harmony Line
Bezig met laden ...
(ma 01-06-2026, 09:31)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Lyseo TD |
| Model | 690 G Harmony Line |
| Eerste registratie | 04/2020 |
| Kilometerstand | 34.200 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | USB-aansluiting |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Zonnescherm met lichte deuk zonder functieverlies. Rechter buitenspiegel met barst.
Schade
Locatie
Duitsland, Gauting
Postcode: 82131
Afstand:
... km
Int no. #232396
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Lyseo TD 690 G Harmony Line
Bezig met laden ...
(ma 01-06-2026, 09:31)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.