Int no. #225241
Actief
Bürstner Lyseo TD 744 Harmony Line
Bezig met laden ...
(wo 20-05-2026, 09:29)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Lyseo TD |
| Model | 744 Harmony Line |
| Eerste registratie | 06/2018 |
| Kilometerstand | 32.200 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.800 kg |
| Lengte in mm | 7.400 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Zwickau
Postcode: 08062
Afstand:
... km
Int no. #225241
Actief
Bürstner Lyseo TD 744 Harmony Line
Bezig met laden ...
(wo 20-05-2026, 09:29)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.