Int no. #217769
Actief
Bürstner Lyseo TD 745 Harmony Line
Bezig met laden ...
(ma 27-04-2026, 09:32)
Beschikbaarheid: 25. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Lyseo TD |
| Model | 745 Harmony Line |
| Eerste registratie | 04/2019 |
| Kilometerstand | 45.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.850 kg |
| Lengte in mm | 7.650 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | USB-aansluiting |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Klein krasje op radiatorrooster,
Vliegenhordeur door mijzelf gerepareerd
Schade
Locatie
Duitsland, Münsterdorf
Postcode: 25587
Afstand:
... km
Int no. #217769
Actief
Bürstner Lyseo TD 745 Harmony Line
Bezig met laden ...
(ma 27-04-2026, 09:32)
Beschikbaarheid: 25. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.