Int no. #225942
Actief
Bürstner Nexxo T 569
Bezig met laden ...
(za 23-05-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Nexxo |
| Model | T 569 |
| Eerste registratie | 12/2014 |
| Kilometerstand | 79.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.690 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Sawiko achterdraagsysteem is verbogen, maar volledig functioneel
Douchebak heeft een barst
Omvormer
Truma diesel kachel
Schade
Locatie
Duitsland, Karben
Postcode: 61184
Afstand:
... km
Int no. #225942
Actief
Bürstner Nexxo T 569
Bezig met laden ...
(za 23-05-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.