Int no. #216517
Actief
Bürstner Nexxo T 569 Edition 30
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 09:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Nexxo |
| Model | T 569 Edition 30 |
| Eerste registratie | 05/2017 |
| Kilometerstand | 61.105 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1956 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.650 kg |
| Lengte in mm | 5.890 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | USB-aansluiting, Bluetooth |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Krassen, lichte lakschade, krassen op de luifelbekleding, luifel gerepareerd, opbergvak achter zitbank, zijdelingse schroefverbinding losgeraakt.
Defect satellietsysteem
Schade
Locatie
Duitsland, Hamburg
Postcode: 22049
Afstand:
... km
Int no. #216517
Actief
Bürstner Nexxo T 569 Edition 30
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 09:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.