Int no. #219377
Actief
Bürstner Nexxo T 720
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 10:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Nexxo |
| Model | T 720 |
| Eerste registratie | 11/2012 |
| Kilometerstand | 73.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Hirschberg
Postcode: 69493
Afstand:
... km
Int no. #219377
Actief
Bürstner Nexxo T 720
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 10:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.