Int no. #188059
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Privilege 615
Bezig met laden ...
(ma 27-04-2026, 12:46)
Beschikbaarheid: 22. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Andere serie |
| Model | Privilege 615 |
| Eerste registratie | 01/2013 |
| Kilometerstand | 180.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | SF-972-Z |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.900 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Nederland, Knegsel
Postcode: 5511
Afstand:
... km
Int no. #188059
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Privilege 615
Bezig met laden ...
(ma 27-04-2026, 12:46)
Beschikbaarheid: 22. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.