Int no. #208769
Koopkans
Bürstner Solano T 700
Deze veiling is verlopen (za 04-04-2026, 09:54)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Solano |
| Model | T 700 |
| Eerste registratie | 07/2009 |
| Kilometerstand | 68.600 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.000 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Selbitz
Postcode: 95252
Afstand:
... km
Int no. #208769
Koopkans
Bürstner Solano T 700
Deze veiling is verlopen (za 04-04-2026, 09:54)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.