Int no. #218168
Koopkans
Bürstner T 620
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Andere serie |
| Model | T 620 |
| Eerste registratie | 04/1994 |
| Kilometerstand | 181.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 70 kW (95 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.400 kg |
| Lengte in mm | 6.900 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Broodje vloer zacht, geen schade door nat wegdek. Wielkast licht beschadigd door klapband
Locatie
Duitsland, Eckernförde
Postcode: 24340
Afstand:
... km
Int no. #218168
Koopkans
Bürstner T 620
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.