Int no. #219072
Koopkans
Bürstner T603 Harmony
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 13:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Andere serie |
| Model | T603 Harmony |
| Eerste registratie | 02/2002 |
| Kilometerstand | 198.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.500 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Dietersburg
Postcode: 84378
Afstand:
... km
Int no. #219072
Koopkans
Bürstner T603 Harmony
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 13:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.