Int no. #218059
Actief
Bürstner T620
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:34)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Andere serie |
| Model | T620 |
| Eerste registratie | 08/1991 |
| Kilometerstand | 188.400 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 55 kW (75 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.100 kg |
| Lengte in mm | 6.900 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Herford
Postcode: 32051
Afstand:
... km
Int no. #218059
Actief
Bürstner T620
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:34)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.