Int no. #209713
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Travel Van T 620 G Edition 30
Bezig met laden ...
(di 07-04-2026, 09:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Travel Van |
| Model | T 620 G Edition 30 |
| Eerste registratie | 04/2018 |
| Kilometerstand | 61.514 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 120 kW (163 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1997 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | SH-218-D |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.700 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| ISOFIX | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Nederland, Zuilichem
Postcode: 5305EA
Afstand:
... km
Int no. #209713
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Travel Van T 620 G Edition 30
Bezig met laden ...
(di 07-04-2026, 09:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.