Int no. #227701
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Typ 290
Bezig met laden ...
(vr 29-05-2026, 10:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Andere serie |
| Model | Typ 290 |
| Eerste registratie | 06/1993 |
| Kilometerstand | 152.967 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 70 kW (95 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.800 kg |
| Lengte in mm | 5.700 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Binnenrolgordijn van dakraam veer defect.
Raam alkoof linksvoor zit muurvast (kan niet gekanteld worden). Helaas nog geen vervanging gevonden, maar het stoorde me niet echt.
Schade
Locatie
Duitsland, Gießen
Postcode: 35390
Afstand:
... km
Int no. #227701
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Typ 290
Bezig met laden ...
(vr 29-05-2026, 10:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.