Int no. #220333
Actief
Bürstner Viseo I 725
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 09:32)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Viseo |
| Model | I 725 |
| Eerste registratie | 04/2015 |
| Kilometerstand | 25.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.250 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Marbach
Postcode: 71672
Afstand:
... km
Int no. #220333
Actief
Bürstner Viseo I 725
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 09:32)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.