Int no. #219335
Actief
Directe aankoop mogelijk
Carado A 464 Pro
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 11:05)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carado |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | A |
| Model | 464 Pro |
| Eerste registratie | 08/2017 |
| Kilometerstand | 98.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.035 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De Selespeed is defect (schakelrobot), daarom is het voertuig alleen rolbaar.
Koppeling en vliegwiel en alles wat daarbij hoort zijn in juni 2025 vervangen door de Fiat partner (factuur aanwezig).
Het voertuig staat momenteel bij de dealer in 85649 Brunnthal.
Locatie
Duitsland, Brunnthal
Postcode: 85649
Afstand:
... km
Int no. #219335
Actief
Directe aankoop mogelijk
Carado A 464 Pro
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 11:05)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.