Int no. #171758
Actief
Carado CV 540 Clever+ Edition
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 11:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carado |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | CV 540 |
| Model | Clever+ Edition |
| Eerste registratie | 02/2021 |
| Kilometerstand | 175.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Trede steekt enigszins onregelmatig uit - vereist een "kleine drukker"
Locatie
Duitsland, Düsseldorf
Postcode: 40625
Afstand:
... km
Int no. #171758
Actief
Carado CV 540 Clever+ Edition
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 11:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.