Int no. #185171
Actief
Carado T 338
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 11:51)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carado |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | T |
| Model | 338 |
| Model | T338 mit Vollausstattung und vielen Extras, EZ 06/2021 |
| Eerste registratie | 06/2021 |
| Kilometerstand | 54.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1956 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Borken
Postcode: 46325
Afstand:
... km
Int no. #185171
Actief
Carado T 338
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 11:51)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.