Int no. #227505
Actief
Carado T 345
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 13:09)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carado |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | T |
| Model | 345 |
| Eerste registratie | 03/2011 |
| Kilometerstand | 210.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | JG-089-T |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.495 kg |
| Lengte in mm | 6.980 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ISOFIX | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, AUX-aansluiting |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Nederland, Weert
Postcode: 6003ME
Afstand:
... km
Int no. #227505
Actief
Carado T 345
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 13:09)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.