Int no. #209137
Actief
Directe aankoop mogelijk
Carado T 447
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 16:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carado |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | T |
| Model | 447 |
| Eerste registratie | 06/2017 |
| Kilometerstand | 83.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.420 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Radio/CD, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling, Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Tekenen van slijtage, de folie is er al overheen geplakt en verwijderd! De hoeken van de achterbumpers zijn gestoten en opnieuw bewerkt! Slot van garagefunctie gedeeltelijk defect! Motorkap in het midden van de motorkap een klein deukje opgevuld! 2e garagedeur boven lange deuk naast de carrosserie deur 2Euro grote deuk!
Locatie
Duitsland, Düsseldorf
Postcode: 40470
Afstand:
... km
Int no. #209137
Actief
Directe aankoop mogelijk
Carado T 447
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 16:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.