Int no. #215806
Koopkans
Carthago 41 R
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:58)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carthago |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Andere serie |
| Model | 41 R |
| Eerste registratie | 03/2002 |
| Kilometerstand | 130.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 115 kW (156 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2685 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.600 kg |
| Lengte in mm | 6.550 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lendesteun | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lichte bekende lekkage op de alkoof, nog niet gerepareerde lichte parkeerschade rechtsonder.
Schade
Locatie
Duitsland, Hilchenbach
Postcode: 57271
Afstand:
... km
Int no. #215806
Koopkans
Carthago 41 R
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:58)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.