Int no. #218516
Koopkans
Carthago c-compactline I 144 LE
Deze veiling is verlopen (wo 29-04-2026, 13:33)
Beschikbaarheid: 09. Juni 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carthago |
| Categorie | Integraal |
| Serie | c-compactline I |
| Model | 144 LE |
| Eerste registratie | 09/2022 |
| Kilometerstand | 23.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 118 kW (160 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.250 kg |
| Lengte in mm | 6.970 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling, Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Höxter
Postcode: 37671
Afstand:
... km
Int no. #218516
Koopkans
Carthago c-compactline I 144 LE
Deze veiling is verlopen (wo 29-04-2026, 13:33)
Beschikbaarheid: 09. Juni 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.