Int no. #221749
Actief
Carthago c-Tourer I 141 LE
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 11:05)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carthago |
| Categorie | Integraal |
| Serie | c-Tourer I |
| Model | 141 LE |
| Eerste registratie | 05/2020 |
| Kilometerstand | 40.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.250 kg |
| Lengte in mm | 6.670 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Tekenen van slijtage op de bestuurdersstoel.
Schade
Locatie
Duitsland, Schwabach
Postcode: 91126
Afstand:
... km
Int no. #221749
Actief
Carthago c-Tourer I 141 LE
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 11:05)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.