Int no. #217893
Actief
Carthago c-Tourer I 148 LE
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:08)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carthago |
| Categorie | Integraal |
| Serie | c-Tourer I |
| Model | 148 LE |
| Eerste registratie | 04/2015 |
| Kilometerstand | 105.053 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 109 kW (148 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.250 kg |
| Lengte in mm | 7.380 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Hoek van een lade in het keukengedeelte afgebrokkeld.
Eén beschadiging, ter grootte van een stukje van 1 cent, in de vloer voor de lade. Krassen aan de buitenkant in het midden rechts van de plastic lambrisering als gevolg van wrijving tegen steen.
Lichte deuk zonder lakschade aan de buitenkant van de toegangsdeur naar het woongedeelte door een botsing met de verwarmingsschoorsteen.
Steenslag in voorruit, vervanging van de voorruit is geregeld.
Schade
Locatie
Duitsland, Raesfeld
Postcode: 46348
Afstand:
... km
Int no. #217893
Actief
Carthago c-Tourer I 148 LE
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:08)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.