Int no. #222817
Koopkans
Carthago c-tourer T 148 LE / H
Deze veiling is verlopen (ma 11-05-2026, 14:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carthago |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | c-tourer T |
| Model | 148 LE / H |
| Eerste registratie | 05/2020 |
| Kilometerstand | 38.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.400 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
twee kleine deuken op het frame van de toegangsdeur
Een klein krasje op de voorspoiler
Minimale steenslag (zonder barsten) op de rechter voorruit (passagierszijde)
Schade
Locatie
Duitsland, Bad Dürkheim
Postcode: 69078
Afstand:
... km
Int no. #222817
Koopkans
Carthago c-tourer T 148 LE / H
Deze veiling is verlopen (ma 11-05-2026, 14:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.