Int no. #225189
Actief
Carthago chic c-line I 4.9 LE L superior
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 10:54)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carthago |
| Categorie | Integraal |
| Serie | chic c-line I |
| Model | 4.9 LE L superior |
| Eerste registratie | 06/2022 |
| Kilometerstand | 30.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 116 kW (158 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.500 kg |
| Lengte in mm | 7.770 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Unterammergau
Postcode: 82497
Afstand:
... km
Int no. #225189
Actief
Carthago chic c-line I 4.9 LE L superior
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 10:54)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.