Int no. #218396
Koopkans
Carthago chic c-line T 4.3
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:46)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carthago |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | chic c-line T |
| Model | 4.3 |
| Eerste registratie | 04/2013 |
| Kilometerstand | 120.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 109 kW (148 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.840 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Een vliegenhor op een zijraam is gescheurd. Het verduisteringssysteem voor het dak/hekraampje zit vastgehaakt. Lichte gebruikssporen, verder zijn mij geen gebreken bekend. De auto is een garageauto en heeft nooit thuis op de weg gestaan. Het lakwerk is navenant goed.
Locatie
Duitsland, Roding
Postcode: 93426
Afstand:
... km
Int no. #218396
Koopkans
Carthago chic c-line T 4.3
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:46)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.