Int no. #224852
Actief
Carthago chic T 51
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 15:10)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carthago |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | chic T |
| Model | 51 |
| Eerste registratie | 06/2005 |
| Kilometerstand | 154.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 107 kW (145 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.500 kg |
| Lengte in mm | 7.646 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Er is een verkeerd gerepareerde (beschadigde) plek in het GVK op de rechter achterhoek van de carrosserie. Opgevraagde reparatiekosten, ongeveer € 500,--. Andere schade is ons niet bekend.
Schade
Locatie
Duitsland, Goslar
Postcode: 38690
Afstand:
... km
Int no. #224852
Actief
Carthago chic T 51
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 15:10)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.