Int no. #219385
Koopkans
Challenger 287 GA Graphite Premium
Deze veiling is verlopen (wo 20-05-2026, 09:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Challenger |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | 287 GA Graphite Premium |
| Eerste registratie | 04/2021 |
| Kilometerstand | 36.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.999 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Lendesteun | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lichte schade aan de achterbumper.
Schade
Locatie
Duitsland, Neuss
Postcode: 41464
Afstand:
... km
Int no. #219385
Koopkans
Challenger 287 GA Graphite Premium
Deze veiling is verlopen (wo 20-05-2026, 09:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.