Int no. #225936
Actief
Challenger 358 Graphite
Bezig met laden ...
(ma 01-06-2026, 12:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Challenger |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | 358 Graphite |
| Eerste registratie | 07/2019 |
| Kilometerstand | 59.565 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 7.190 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Navigatiesysteem |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Laubach
Postcode: 35321
Afstand:
... km
Int no. #225936
Actief
Challenger 358 Graphite
Bezig met laden ...
(ma 01-06-2026, 12:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.