Int no. #219866
Actief
Challenger Genesis 275
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:16)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Challenger |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Genesis 275 |
| Eerste registratie | 02/2019 |
| Kilometerstand | 43.300 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Cilinderinhoud in cm³ | 230 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Bluetooth |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Twee zogenaamde luchtbellen op het dak, maar ik heb ze al laten inspecteren door de garage en ze bleken ongevaarlijk en niet gerepareerd te hoeven worden. Verder is het middelste koord van het zonnescherm boven de cabine gescheurd en zitten er krassen op de wielkast aan de bestuurderskant. Al met al niets bijzonders.
Schade
Locatie
Duitsland, Maisach
Postcode: 82216
Afstand:
... km
Int no. #219866
Actief
Challenger Genesis 275
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:16)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.