Int no. #218819
In onderhandeling
Challenger V
Einde veiling: do 30-04-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Challenger |
| Categorie | Buscamper |
| Model | V |
| Eerste registratie | 06/2024 |
| Kilometerstand | 25.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.360 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Over de schade van het ongeluk: Een vrachtwagen raakte de voorkant van onze geparkeerde camper tijdens het manoeuvreren. Alle beschadigde onderdelen zijn vervangen in hun oorspronkelijke staat.
Locatie
Duitsland, Wiesau
Postcode: 95676
Afstand:
... km
Int no. #218819
In onderhandeling
Challenger V
Einde veiling: do 30-04-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.