Int no. #116569
Beëindigd
Chausson 627 GA
Einde veiling: di 08-07-2025, 13:21
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Chausson |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | 627 GA |
| Eerste registratie | 04/2019 |
| Kilometerstand | 40.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.499 kg |
| Lengte in mm | 7.000 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Waterschade aan de achterruit links, schimmelgroei op de binnenmuur onder de ruit
Schade
Locatie
Duitsland, Windelsbach
Postcode: 91635
Afstand:
... km
Int no. #116569
Beëindigd
Chausson 627 GA
Einde veiling: di 08-07-2025, 13:21
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.