Int no. #118408
Koopkans
Chausson 727 GA Welcome
Deze veiling is verlopen (di 26-05-2026, 16:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Chausson |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | 727 GA Welcome |
| Eerste registratie | 08/2018 |
| Kilometerstand | 42.200 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.398 kg |
| Lengte in mm | 7.467 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lekkage in linker zijruit (ruit achter bestuurdersstoel) is gedeeltelijk vernieuwd (vervangen)
Carrosserie portiervergrendeling via portierslot defect, moet handmatig geopend en gesloten worden
Carrosserie accu vernieuwd
Waterpomp vernieuwd na defect
Locatie
Duitsland, Obertshausen
Postcode: 63179
Afstand:
... km
Int no. #118408
Koopkans
Chausson 727 GA Welcome
Deze veiling is verlopen (di 26-05-2026, 16:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.