Int no. #224501
Beëindigd
Chausson 728 Welcome
Einde veiling: do 14-05-2026, 13:27
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Chausson |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | 728 Welcome |
| Eerste registratie | 04/2015 |
| Kilometerstand | 110.300 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 109 kW (148 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | 2FTC842 |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.650 kg |
| Lengte in mm | 7.383 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Radio en geluid | Radio/CD |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
België, Lille
Postcode: 2275
Afstand:
... km
Int no. #224501
Beëindigd
Chausson 728 Welcome
Einde veiling: do 14-05-2026, 13:27
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.