Int no. #218447
Actief
Chausson Acapulco 58
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:11)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Chausson |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Acapulco 58 |
| Eerste registratie | 04/1991 |
| Kilometerstand | 190.000 km |
| Chassis | Peugeot |
| Motorvermogen in kW | 70 kW (95 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.100 kg |
| Lengte in mm | 6.420 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Start slecht op
Locatie
Duitsland, Langwedel - Etelsen
Postcode: 27299
Afstand:
... km
Int no. #218447
Actief
Chausson Acapulco 58
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:11)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.