Int no. #224503
Koopkans
Chausson Exaltis 747
Deze veiling is verlopen (do 14-05-2026, 15:05)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Chausson |
| Categorie | Integraal |
| Model | Exaltis 747 |
| Eerste registratie | 03/2014 |
| Kilometerstand | 128.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 109 kW (148 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.700 kg |
| Lengte in mm | 7.480 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Defect aan het airconditioningsysteem in de cabine
Locatie
Duitsland, Bottendorf
Postcode: 35099
Afstand:
... km
Int no. #224503
Koopkans
Chausson Exaltis 747
Deze veiling is verlopen (do 14-05-2026, 15:05)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.