Int no. #218662
Actief
Directe aankoop mogelijk
Chausson Flash 02
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:33)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Chausson |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Flash 02 |
| Eerste registratie | 03/2009 |
| Kilometerstand | 103.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2198 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.770 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
- Handvat voor een bovenste keukenkastje is gebroken, eenvoudig te vervangen
- Honden reisden met ons mee, niet geschikt voor mensen met een allergie (zonder de bekleding binnen schoon te maken)
- lichte groene coating op de achterkant en alkoof
Locatie
Duitsland, Pforzheim
Postcode: 75181
Afstand:
... km
Int no. #218662
Actief
Directe aankoop mogelijk
Chausson Flash 02
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:33)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.