Int no. #230278
Actief
Chausson Flash 500
Bezig met laden ...
(wo 27-05-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Chausson |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Flash 500 |
| Eerste registratie | 06/2015 |
| Kilometerstand | 37.059 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.667 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Apple CarPlay |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Het hefbed moet opnieuw worden geprogrammeerd
Er ontbreekt een schroef in de raamstijl van het panoramisch schuifdak
Klep onder de bestuurdersstoel gaat af en toe open
Locatie
Duitsland, Engstingen
Postcode: 72829
Afstand:
... km
Int no. #230278
Actief
Chausson Flash 500
Bezig met laden ...
(wo 27-05-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.