Int no. #224020
Actief
Chausson Titanium 758
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 15:43)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Chausson |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Titanium 758 |
| Eerste registratie | 04/2019 |
| Kilometerstand | 28.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.199 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | USB-aansluiting, Bluetooth |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Het tv-toestel zelf is defect en is verwijderd. Voor ongeveer 100 euro kan een nieuwe worden gekocht. De waterschade aan de achterkant is 2 jaar geleden volledig vernieuwd als onderdeel van de lektest, net als de afdichtingen van de ramen.
Schade
Locatie
Duitsland, Verden
Postcode: 27283
Afstand:
... km
Int no. #224020
Actief
Chausson Titanium 758
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 15:43)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.