Int no. #226097
Actief
Chausson Welcome 55
Bezig met laden ...
(di 19-05-2026, 15:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Chausson |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Welcome 55 |
| Eerste registratie | 04/2005 |
| Kilometerstand | 125.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.400 kg |
| Lengte in mm | 5.950 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De enige gebreken die mij bekend zijn, zijn van optische aard
Afbladderende lak op de motorkap (geen roest)
Drempelrubber bestuurdersportierlak poreus (geen roest)
Rubber gedeeltelijk los aan de linkerbovenzijde van het woongedeelte
Schade
Locatie
Duitsland, Denzlingen
Postcode: 79211
Afstand:
... km
Int no. #226097
Actief
Chausson Welcome 55
Bezig met laden ...
(di 19-05-2026, 15:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.