Int no. #217740
Actief
CI International Riviera 320
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:22)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | CI International |
| Categorie | Integraal |
| Model | Riviera 320 |
| Eerste registratie | 04/1995 |
| Kilometerstand | 195.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 56 kW (76 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2402 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.800 kg |
| Lengte in mm | 5.500 mm |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Eutlingen
Postcode: 72762
Afstand:
... km
Int no. #217740
Actief
CI International Riviera 320
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:22)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.