Int no. #208986
Actief
Directe aankoop mogelijk
Clever Roomer 600
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 09:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Clever |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Roomer |
| Model | 600 |
| Eerste registratie | 07/2017 |
| Kilometerstand | 34.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 120 kW (163 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1997 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.998 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Sloop van plastic zijpanelen
Schade
Locatie
Duitsland, Krefeld
Postcode: 47804
Afstand:
... km
Int no. #208986
Actief
Directe aankoop mogelijk
Clever Roomer 600
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 09:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.