Int no. #218655
Actief
Directe aankoop mogelijk
Concorde 620XT
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:27)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Concorde |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 620XT |
| Eerste registratie | 02/1996 |
| Kilometerstand | 105.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 6.600 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lendesteun | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Trede trekt niet automatisch in
Locatie
Duitsland, Hessen - Fronhausen
Postcode: 35112
Afstand:
... km
Int no. #218655
Actief
Directe aankoop mogelijk
Concorde 620XT
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:27)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.