Int no. #206172
Actief
Concorde Alkoven
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 11:12)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Concorde |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Alkoven |
| Eerste registratie | 01/1999 |
| Kilometerstand | 140.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 90 kW (122 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.500 kg |
| Lengte in mm | 7.350 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lendesteun | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Cruisecontrol zonder functie
Locatie
Duitsland, Ziesar
Postcode: 14793
Afstand:
... km
Int no. #206172
Actief
Concorde Alkoven
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 11:12)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.