Int no. #169279
Actief
Concorde Charisma 900 LS
Bezig met laden ...
(ma 11-05-2026, 15:43)
Beschikbaarheid: 30. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Concorde |
| Categorie | Integraal |
| Model | Charisma 900 LS |
| Eerste registratie | 04/2013 |
| Kilometerstand | 178.000 km |
| Chassis | Iveco |
| Motorvermogen in kW | 152 kW (207 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2998 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 7.490 kg |
| Lengte in mm | 9.050 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Achterlichten beslagen
Reflectoren beslagen
Keramisch toilet 2 kleine scheurtjes
Schade
Locatie
Duitsland, Hattstedt
Postcode: 25856
Afstand:
... km
Int no. #169279
Actief
Concorde Charisma 900 LS
Bezig met laden ...
(ma 11-05-2026, 15:43)
Beschikbaarheid: 30. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.