Int no. #229340
Actief
Directe aankoop mogelijk
Concorde Liner 1100Q
Bezig met laden ...
(di 26-05-2026, 10:00)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Concorde |
| Categorie | Integraal |
| Model | Liner 1100Q |
| Eerste registratie | 03/2015 |
| Kilometerstand | 56.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 220 kW (299 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 7698 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 18.000 kg |
| Lengte in mm | 11.200 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Titisee-Neustadt
Postcode: 79822
Afstand:
... km
Int no. #229340
Actief
Directe aankoop mogelijk
Concorde Liner 1100Q
Bezig met laden ...
(di 26-05-2026, 10:00)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.