Int no. #218760
Koopkans
Crosscamp Van Flex
Deze veiling is verlopen (wo 29-04-2026, 13:12)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Crosscamp |
| Categorie | Van |
| Serie | Van |
| Model | Flex |
| Eerste registratie | 01/2022 |
| Kilometerstand | 40.000 km |
| Chassis | Andere |
| Motorvermogen in kW | 106 kW (144 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1997 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | R-756-NH |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.795 kg |
| Lengte in mm | 4.956 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Camper is niet defect
Locatie
Nederland, Lelystad
Postcode: 8245HD
Afstand:
... km
Int no. #218760
Koopkans
Crosscamp Van Flex
Deze veiling is verlopen (wo 29-04-2026, 13:12)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.